22 maja 2012

Pierwszy kamień

Pierwszy wpis, wypada więc powiedzieć, co znaleźć będzie można w kolejnych. Dla wygody zakładam stronę na mechanizmie bloga, lecz nie będę prowadził internetowego dziennika. Lawina ma stanowić wygodną platformę do prezentowania spisanych mą ręką tekstów o grach fabularnych oraz wyrażania opinii na inne tematy.

Na przyszłość zapraszam do czytania i komentowania, a zarazem proszę o nie trollowanie oraz zapowiadam, iż wszelkie komentarze z wulgaryzmami będę usuwał.

Zdaje sobie zaś sprawę, iż Lawina mogłaby wyglądać nieco lepiej, lecz  moja cierpliwość do dłubania w ustawieniach pozostaje mocno ograniczona. Jeśli wiecie co i jak warto zmienić, chętnie wysłucham rad.

2 komentarze:

  1. Wszystkiego najlepszego na zewnętrznieblogowej drodze życia. ;)

    Jeśli chodzi o łatwe poprawienie wyglądu, to chyba najłatwiej i najszybciej będzie pobrać jakiś gotowy szablon; jest ich całe mnóstwo, są darmowe i można znaleźć naprawdę ładne. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Merci beaucoup. Wykorzystałem gotowy szablon, choć mocno go zmodyfikowałem. Możliwe, iż gdybym poszukał znacznie dłużej, wyglądałoby ładniej, co jak wiadomo dla kobiet jest niezmiernie istotne, lecz ze względu na lenia nie dane mi się o tym przekonać.

    OdpowiedzUsuń